Verslo dovanos Lietuvoje

MBE – individualizuotas logotipų spausdinimas

Kurkite autorines verslo dovanas su savo logotipu Lietuvoje

Pasigaminkite pagal savo pageidavimą bet kokią verslo dovaną savo įmonei Lietuvoje. Nesvarbu, ar norite padovanoti įsimintiną dovaną naujam verslo partneriui, ar sukurti madingą savo prekės ženklo suvenyrų liniją – tai yra jums reikiama paslauga.

Paprasta užsisakyti bet kokį kiekį. Susisiekite su mumis ir pasikalbėkite apie savo projektą, o mes pradėsime darbus. Turime įrangą, skirtą gaminti tiek pavienius gaminius, tiek šimtais ar tūkstančiais produktų partijų.

Pasirinkite efektyviausią metodą arba pasikalbėkite su ekspertu, kuris jums jį parinks. Galime taikyti daug skirtingų technikų (šilkografiją, įspaudimą, lazerinį graviravimą, siuvinėjimą ir daug kitų), kad perteiktume jūsų logotipą ar pasirinktą prekės ženklą ant jūsų pasirinktų gaminių.

Kurkite marškinėlius ir drabužius. Paklausiausios verslo dovanos Lietuvoje ir visame pasaulyje visada yra standartiniai marškinėliai. MBE padės lengvai susikurti firminius marškinėlius, polo marškinėlius, džemperius ir sportinius nertinius, kepures, beisbolo kepuraites – bet kokius jūsų sugalvotus drabužius.

Uždėkite savo logotipą ant raštinės reikmenų, tušinukų, namų apyvokos produktų, krepšių ir kt. Nepriklausomai nuo to, kokį gaminį su savo logotipu ar prekės ženklu norite gaminti,  tikrai rasite ekspertą ir įrangą, kurių jums reikia norint jį pasidaryti vietiniame MBE centre.

Projektuokite pagal užsakymą gaminamus laikrodžius ir elektronikos įrangą. Nuo vieno tipo didelės atminties diskų iki mobiliųjų prietaisų buitiniams prietaisams. Sukurkite visų tipų firminę elektronikos įrangą ir gaminius.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Pasikalbėkite su mumis jau šiandien ir gaukite profesionalių patarimų, kaip kurti dovanoms ar pardavimui skirtus verslo suvenyrus. Nuvykite į artimiausią MBE centrą, susisiekite internetu arba paskambinkite.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?