MBE franšizės DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie franšizės sudarymą

MBE franšizės DUK

Franšizės verslo modelis nepaprastai sėkmingas dėl kai kurių labai gerų priežasčių. Verslininkui suteikiama galimybė dirbti pasikliaunant savo veržlumu ir troškimu maksimaliai siekti sėkmės, tuo pačiu džiaugiantis tokia pačia pagalba ir tam tikro masto ekonomijos nauda, kurią paprastai gautumėte, jei būtumėte tarptautinė korporacija.

Franšizės sutartimi nustatomi dviejų šalių, dalyvaujančių šios rūšies verslo modelyje, santykiai. Franšizės davėjas pagrindė procesus, patirtį, techninius gebėjimus ir komercinę galią tiek savo dydžio, tiek pripažinto prekės ženklo forma. Franšizės gavėjas nuomoja galimybę pasinaudoti visais jais ir geriausiuose tinkluose gauna papildomą franšizės davėjo paramą, kad taptų sėkmingas.

Franšizės gavėjas yra atskiras juridinis subjektas, kuris pripažintas finansiškai ir teisiškai atskirtu nuo franšizės davėjo. Jis yra viena iš šalių, dalyvaujančių pasirašant franšizės sutartį.

Daugelis franšizės gavėjų neturi investicijų kapitalo, kai pradeda dirbti. Tai yra MBE dalis, kuri padeda naujiems franšizės gavėjams kurti savo verslą, kad galėtume įvertinti geriausią jums tinkantį finansinį modelį. Tai gali apimti pagalbą jums užtikrinant finansavimą.

Jau padėjome daugiau nei 2 500 verslininkų tai padaryti. Turime ilgalaikius ryšius su daugeliu finansinių įstaigų, įskaitant bankus, kad padėtume tai padaryti.

Taip, žinoma. Profesionalūs mokymai yra pagrindinė dalis to, ko dauguma žmonių pagrįstai reikalauja esant gerai franšizės galimybei. MBE teikia intensyvų pradinį keturių savaičių mokymo kursą, kuris apima kiekvieną verslo įgūdžių, kurių reikia jūsų franšizei valdyti, dalį. Po to vyksta daug kursų kitose srityse, įskaitant įmonių veiklą ir pardavimą.

Šie kursai vyksta jūsų srities parduotuvėse, taip pat klasėse.

MBE siūlo daug papildomų mokymo programų, kurias pristato pagrindiniai franšizės gavėjai, aukšto lygio vidaus specialistai ir kiti žmonės, turintys įgūdžių ir patirties, iš kurių galite daug išmokti.

Šie mokymai rengiami tokio paties stiliaus įvairiose klasėse ar parduotuvėse, kaip ir jūsų pradiniai mokymai.

Mes žinome sąlygas, kurių reikia norint naują verslo centrą paversti sėkminga įmone. Tai patvirtina daugiau nei 2 500 kitų centrų, kuriuos jau įsteigėme. Todėl teiksime visą reikiamą pagalbą padėdami išrinkti geriausią vietą.

Taip pat galite gauti visus jums reikiamus su interjero dizainu susijusius patarimus. Turėdami didelę patirtį sukūrėme geriausią būdą, kaip panaudoti bet kurią erdvę, maksimaliai pasinaudojant jos teikiama nauda tiek jums, tiek jūsų klientams. Tai dar vienas darbas, kurį nuimsime nuo jūsų pečių.

Taip. Jūsų franšizės sutarties dalyje bus nurodytas geografinis regionas, kuris priklausys jums. Jūsų regione negali būti kitų įsteigtų MBE centrų.

MBE vykdo nacionalines reklamos kampanijas. Be to, MBE prekės ženklas yra žinomas visame pasaulyje. Sukūrėme daugybę efektyvių pardavimo pasiūlymų ir rinkodaros strategijų, kurios apeliuoja į mūsų pasirinktus klientus – pirmiausia mažų ir vidutinių įmonių savininkus bei fizinius asmenis.

Kai šie klientai susisieks su jumis arba peržengs jūsų durų slenkstį, turėsite atitikti jų reikalavimus būtent tokiu būdu, kokio jie tikisi iš MBE. Taip jie taps nuolatiniais klientais, kuriais tiek daug mūsų franšizės gavėjų gali pasikliauti dėl savo savaitinio verslo.

Šiuo metu yra daugiau nei 2 500 MBE verslo centrų daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Šios vietos apima regionus, kuriuose yra daugybė skirtingų kultūrų ir būdų verslui vykdyti. Pamatysite, kad MBE verslo koncepcija veikia beveik bet kurioje kultūroje ar ekonominėje aplinkoje, kurią jums rūpi įvardyti.

Tai tikrai įmanoma, nors paprastai remiamasi kitais franšizės gavėjais, kurie nori išeiti į pensiją. Spręsdami dėl jūsų verslo centro vietos, tikrai patarsime jums, jei bus galimybė.

Daugelis žmonių pradeda savo verslą todėl, kad jie nori patys sau vadovauti. Netrukus jie supranta, kad norint pasiekti puikių rezultatų ir įmonės pelningumo reikės įvairiausių verslo įgūdžių ir daug sunkaus darbo.

MBE franšizė suteikia galimybę pasinaudoti savo veržlumu būti sėkmingiems ir suteikia veiksmingą darbo etiką, kaip ir pradedant nuosavą verslą. Kadangi tai yra būtent tai, ką jūs darote. Tačiau svarbiausia, kad turite viso pasaulinio tinklo paramą užnugaryje.

Jūs turėsite mokymus, kurių reikia norint valdyti kiekvieną savo verslo aspektą. Galite gauti visą reikiamą pagalbą, kad galėtumėte planuoti augimą, spręsti su finansais susijusius klausimus ir įsitvirtinti bei prekiauti kaip įmanoma greičiau. Taip pat gaunate prieigą prie tam tikro masto ekonomijos, kurią paprastai turėtumėte būdami didele korporacija, kad mėgaudamiesi galėtumėte pasiekti savo tikslus.

Ką dar reikia žinoti? Jei turite klausimų, apsilankykite bet kuriame MBE franšizės gavėjo, kuris yra netoli jūsų, centre.

Mes palaikome visus mūsų franšizės gavėjus. Ir žinome, kad jie taip pat už tai yra mums dėkingi ir mumis pasitiki.

Load More

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?