Grafinio dizaino paslaugos Lietuvoje

MBE – prekių ženklų, vizitinių kortelių kūrimas ir kitos paslaugos

Grafinio dizaino paslaugos Lietuvoje – įgyvendinkite savo sumanymus nepriekaištingai

Lietuvoje teikiamos kvalifikuotos grafinio dizaino paslaugos padės sukurti išskirtinį jūsų įmonės įvaizdį. MBE teikiamos vizualinio dizaino paslaugos bus pritaikytos pagal jūsų terminus, biudžetą ir veiklos sektorių. Galite patikėti mums visą procesą nuo vizualinių koncepcijų kūrimo iki įgyvendinimo. Arba tiesiog pasinaudoti specialisto kvalifikacija, kad įvertintumėte savo pačių kūrybą.

Parengus galutinį vizualinio projekto variantą čia pat galima pasinaudoti MBE spausdinimo paslaugomis. Mes pasiruošę įgyvendinti jūsų sukurtą idėją bet kokiu pageidaujamu formatu.

Aptarkite su specialistu grafinio dizaino idėją. MBE centro specialistai patenkins bet kokį jūsų poreiki, nesvarbu, ar tai būtų dizaino kūrimas nuo pirmo iki paskutinio žingsnio, ar originalių įmonės kanceliarinių reikmenų gamyba, ar galutinis jūsų projekto įvertinimas ir redagavimas.

Aptarkite su specialistais vizitinių kortelių dizainą. Vizitinės kortelės – itin efektyvi verslo komunikacijos forma. Tačiau būtina kruopščiai apgalvoti vizitinių kortelių dizainą. Kaip kitaip sukurti gerai įsimenamas vizitines korteles? Ar atitikti specifinius reikalavimus, taikomus tam tikrame tarptautinio verslo sektoriuje?

Aptarkite savo įmonės įvaizdį ir prekių ženklo dizainą su specialistais. Prekių ženklas turi atskleisti apie įmonę viską, kas svarbiausia. Nuo aplinkosaugos strategijų iki profesionalumo – pasitelkus reikiamus akcentus sukursite tokį įmonės įvaizdį, kuris atpirks visas įdėtas pastangas ir investicijas. MBE dirba kvalifikuoti įmonės įvaizdžio kūrimo specialistai, kurie mielai aptars su jumis visas smulkmenas.

Kurkite aukštos kokybės patvarią lauko reklamą. Padėsime sukurti vizualinę reklamą, skirtą matyti iš toli ir patarsime, kaip spausdinti ant sudėtingų medžiagų bet kitais klausimais. Pas mus rasite viską, ko gali prireikti plakatams, reklaminiams stendams ir kitiems reklamoms sprendimams sukurti, kurie pasižymės dideliu atsparumu krituliams, saulės spinduliams, vėjui ir kitoms nepalankioms sąlygoms.

Prekybos mugėms skirtos medžiagos kūrimas. Prekybos mugėms skirti reklaminiai stendai, plakatai, skrajutės, lankstinukai ir kita reklaminė medžiaga skirta lankytojų akims pritraukti ir turi būti pakankamai patvari, kaip ir lauko reklama.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Jūsų įmonė turi išsiskirti iš kitų. MBE centro specialistai tai puikiai supranta. Nedvejodami kreipkitės į juos paskambinę telefonu ar susisiekę internetu ir gaukite profesionalių patarimų, padėsiančių sėkmingai įgyvendinti jūsų sumanymus.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?