Įmonės įvaizdžio kūrimo paslaugos Lietuvoje

MBE – prekių ženklų dizainas

Sukurkite nepriekaištingą įmonės įvaizdį pasinaudoję MBE paslaugomis Lietuvoje

Nesvarbu, ar jūsų verslas apsiriboja vietine rinka, ar esate stambi tarptautinė įmonė – jums būtinas išskirtinis ir įtaigus įvaizdis. Lietuvoje MBE organizuoja įvairaus dydžio įmonėms konsultacijas su prekių ženklų kūrimo specialistais. Jie gali padėti įmonei sukurti sėkmingą prekių ženklą.

Nuo ko pradėti? Pasinaudokite nemokama pirmine konsultacija be jokių įsipareigojimų Vietiniame MBE centre galite tiesiog paprašyti konsultacijos su vienu iš mūsų specialistų be jokių papildomų įsipareigojimų. Gali paaiškėti, kad būtent tokios patirties jums ir reikia. Nedvejodami kreipkitės į mus ir užsiregistruokite susitikimui su profesionaliu dizaino specialistu.

Kūrybiniai pajėgumai pagal jūsų veiklos sritį. Pasinaudodamas turima kvalifikacija ir patirtimi prekių ženklų kūrimo specialistas galės sukurti įmonės įvaizdį, tiksliai atitinkantį jūsų verslo koncepciją ir unikalų pardavimo pasiūlymą.

Užtikrinkite visapusį savo prekių ženklo matomumą. Sukūrę įmonės prekių ženklą turite pasirūpinti, kad jis būtų matomas visur, kur reikia. Turime omenyje įmonės kanceliarinius reikmenis: firminius blankus, aplankus ir kt., rinkodaros medžiagą, pvz., brošiūras, lankstinukus ir reklaminius skelbimus ir dar daugelį kitų sričių. MBE spausdinimo specialistus rasite kiekviename mūsų centre. Tad sukūrę prekių ženklo dizainą turėsite po ranka viską, kas jūsų idėją pavers nauja įmonės realybe.

Kvalifikuota pagalba, atitinkanti jūsų įmonės specifiką. Esate startuolis ar turite veikiančią įmonę? Suteiksime reikiamo lygio pagalbą atsižvelgdami į tai, ar jums reikia sukurti naują prekių ženklą, atnaujinti esamą, ar sugalvoti naujų įmonės įvaizdžio koncepcijų.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Nedvejodami kreipkitės į mus ir aptarkite savo įmonės įvaizdį su profesionalais. Susisiekti su mumis galite internetu, telefonu arba apsilankę vietiniame MBE centre.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?