Lauko reklamų kūrimas ir spausdinimas Lietuvoje

MBE – grafinio dizaino paslaugos

Lauko reklamų kūrimas ir spausdinimas Lietuvoje

Plakatai, reklaminiai stendai, ženklai, reklaminiai skydai ir kiti lauko reklamos sprendimai, pasižymintys dideliu atsparumu oro sąlygoms ir efektyviai pritraukiantys praeivių dėmesį. Kai reikia kokybiškos ir efektyvios lauko reklamos – MBE jūsų paslaugoms. Štai kai viskas vyksta:

Aptarkite savo projektą su specialistu. Vietiniame MBE centre rasite kvalifikuotus grafinio dizaino specialistus, pasiruošusius jums padėti. Tiesiog užsukite ir papasakokite apie savo projektą. Nesvarbu, ar jums tiesiog reikia specialisto nuomonės apie jau sukurtą dizainą, ar kvalifikuotos pagalbos kuriant vizualinį projektą nuo pradžių – suteiksime jums viskas reikiamas paslaugas.

Ne bėda net pačios sudėtingiausios oro sąlygos. Jūsų lauko reklamos skelbimas turės atlaikyti lietų, vėją, sniegą, šlapdribą ar ryškius saulės spindulius? Padėsime jums sukurti ir atspausdinti tokią lauko reklamą, kuri trauks praeivių dėmesį ir jai nebus baisūs jokie orai.

Rinkitės iš įvairiausių lauko reklamos formatų. Įvairių dydžių reklaminiai stendai, plakatai, ženklai ir kita lauko reklamos medžiaga atspausdinama greitai ir patogiai – būtent tada, kai jums reikia. Net pasirinkę nestandartinį formatą galėsite pasikliauti mūsų kompetencija.

Kad ir kam būtų skirta jūsų reklama – su MBE galite būti tikri, kad ji pasieks adresatą.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Nevejodami kreipkitės telefonu ar internetu arba tiesiog užsukite į vietinį MBE centrą ir aptarkite savo kuriamą grafinio dizaino projektą su specialistu.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?