Prekybos mugėms skirtos medžiagos kūrimas Lietuvoje

MBE – prekybos mugėms skirtos medžiagos kūrimas

Patogus prekybos mugėms skirtos medžiagos kūrimas ir spausdinimas Lietuvoje

Kaip išsiskirsite iš kitų ateinančioje prekybos mugėje? MBE padės sėkmingai pasirodyti prekybos mugėse, vykstančiose bet kurioje Lietuvos vietoje. Nes jums prireiks ne tik milžiniškų reklaminių stendų, dėmesį traukiančių skrajučių ir kitos prekybos vietoje naudojamos reklaminės medžiagos.

Ne mažiau svarbu, kad viskas būtų parengta laiku ir neviršytų jūsų biudžeto. O taip pat būtų patogiai nugabenta į vietą, kad spėtumėte pasiruošti planuojamam renginiui.

Išsiskirkite iš minios. Prekybos mugės – išskirtinė vieta, kur galite išties palikti įspūdį potencialiems klientams ir partneriams, prieinantiems prie jūsų įmonės stendo. Tačiau norėdami, kad jums pasisektų, turite atkreipti jų dėmesį ir paskatinti susidomėti jūsų veikla. MBE grafinio dizaino specialistai padės tai padaryti. Jie užtikrins, kad reklaminės medžiagos dizainas būtų išskirtinis ir įtaigus.

Daugiau jokių rūpesčių dėl reklaminės medžiagos pristatymo. Ar kada pagalvojote, kaip būtų patogu, jei visi jūsų palaktai, reklaminiai skydai ir kita prekybos vietoje naudojama reklaminė medžiaga pati atvyktų į vietą ir ją beliktų laiku išstatyti. Su MBE – tai įmanoma. Tiesiog pateikdami užsakymą nurodykite mums adresą, kur vyks renginys, ir mes nugabensime viską iš anksto, o renginiui pasibaigus, viską vėl surinksime, kad galėtumėte visiškai pamiršti rūpesčius dėl masyvių reklaminių stendų gabenimo.

Gaukite visą reikiamą įvairaus pobūdžio prekybos mugėms skirtą medžiagą. Nuo ištraukiamų reklaminių stendų ir masyvių reklaminių sienelių iki lankstinukų ir skrajučių. Viskas, ko jums gali prireikti ateinančioje prekybos mugėje, gali būti sukurta ir atspausdinta artimiausiame MBE centre. Bet kokiu formatu ir praktiškai ant bet kokios medžiagos.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Nedvejodami kreipkitės į mus ir papasakokite apie prekybos mugę, kurioje planuojate dalyvauti. Su mumis susisiekti galite telefonu arba internetu, be to, visada esate laukiami vietiniame MBE centre.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?