Pašto dėžučių nuoma

MBE – pašto dėžučių nuomos paslaugos

Organizuokite tiesioginės reklamos paštu kampanijas, naudokitės registruoto pašto paslaugomis ir nuomokitės pašto dėžutes Lietuvoje

Didinkite klientų pasitikėjimą savo įmone. Gaukite paštu siunčiamas siuntas net realiai nebūdami gavėjo adresu. MBE pašto dėžučių nuomos paslaugos išties palengvina gyvenimą…

Turėsite pašto dėžutę su realiu adresu. Į ją gausite siuntas ir laiškus, pristatytus bet kurios kurjerių ar pašto tarnybos. Ir tai dar ne viskas – visos mūsų pašto dėžutės įrengtos nuolat prižiūrimose patalpose. Tad jūsų siuntos saugiai lauks, kol jas pasiimsite arba, jei pageidaujate – kol jas jums persiųsime. Patogu, ar ne?

Be to, MBE siūlo ir kitas pašto paslaugas:

MBE adresas – pašto adreso suteikimo paslaugos. Jei esate nedidelė vietinė įmonė ir savo veikloje naudojate gyvenamosios vietos adresą, greičiausiai susiduriate su klientų nepasitikėjimu. Mes galime suteikti jūsų įmonei buveinės adresą gerai žinomame komerciniame rajone. Apie gautas siuntas jums pranešime el. paštu ar kitais kanalais. Be to, nesudėtingu būdu galite užsisakyti gautų pašto siuntų persiuntimą jūsų faktiniu adresu.

Siuntimo registruotu paštu paslauga. Bendradarbiaujame su patikimomis kurjerių tarnyboms, kurios gali pristatyti siuntas registruotu paštu į bet kurią vietą Lietuvoje, o prireikus – ir į bet kurį pasaulio kampelį. Jums tereikia mus informuoti, kur turi būti nugabenta siunta ar laiškas. O mes pasirūpinsime palankiausia kaina.

Tiesioginio siuntimo paslauga. Patikėkite mums visus rūpesčius, susijusius tiesioginės reklamos paštu kampanijomis. Jums tereikia pateikti mums adresų sąrašą. Suteiksime jums bet kurią arba visas iš šių paslaugų: lankstinukų ar pardavimo laiškų dizaino kūrimas bei apdaila, spausdinimas, sudėjimas į vokus, adresavimas bei išsiuntimas pasinaudojant tinkamiausios vietinės ar tarptautinės kurjerių tarnybos paslaugomis.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Nedvejodami teiraukitės mūsų bet kokios jums reikiamos pašto ar siuntų pristatymo paslaugos. Mus rasite vietiniame MBE centre arba susisiekę telefonu ar internetu.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?