Tiesioginės reklamos paštu kampanijų organizavimas

MBE – Tiesioginis siuntimas paštu

Tiesioginės reklamos paštu kampanijų organizavimas – be jokių rūpesčių

Patikėkite organizuoti tiesioginės reklamos paštu kampanijas MBE specialistams nuo pirmo iki paskutinio žingsnio. Tiesiog pateikite mums adresatų sąrašą. Visa kita atliksime mes – nuo reklaminės medžiagos dizaino sukūrimo ar jūsų koncepcijos įgyvendinimo iki spausdinimo ir sudėjimo į vokus bei išsiuntimo nurodytais adresais pasinaudojant kurjerių tarnyba, kuri geriausiai atitinka jūsų darbotvarkę ir biudžetą.

Nuo jūsų pečių nuimsime visus rūpesčius, susijusius su tiesioginės reklamos paštu kampanijomis.

Profesionali pagalba dizaino kūrimo klausimais. Didinkite pelną, gaunamą iš tiesioginės reklamos paštu kampanijų, pasinaudodami specialistų pagalba – jų atlikti paskutiniai štrichai padės pasiekti geresnių rezultatų. Arba patikėkite jiems visą dizaino kūrimą nuo pradinių koncepcijų iki galutinio produkto.

Reklaminės medžiagos siuntimas per tinkamiausią kurjerių tarnybą. MBE bendradarbiauja su visomis populiariausiomis kurjerių tarnybomis Lietuvoje ir užsienyje, tad galite būti tikri, kad jūsų rinkodaros pranešimai bus pristatyti už mažiausią kainą pačiu patikimiausiu būdu. Be to, pasaulinis tinklas suteikia galimybę pasinaudoti bet kurio vietinio centro paslaugomis juos atspausdinant ir išsiunčiant.

Rinkitės aukščiausios kokybės spausdinimą. Visame pasaulyje veikia šimtai MBE centrų. Kiekviename jų dirba kvalifikuoti spausdinimo specialistai ir naudojama pažangiausia skaitmeninio bei ofsetinio spausdinimo įranga. Bet kada prireikus atspausdinti jūsų medžiagą galime padaryti tai vietoje, atsižvelgdami į jūsų biudžetą ir kokybės pageidavimus. Tuomet galėsite pavesti tam pačiam centrui išsiųsti reklaminę medžiagą jūsų nurodytais adresais.

Pasirinkite pageidaujamą siunčiamos reklamos formatą. Kuriame atvirukus, lankstinukus, korteles, laiškus, bilietus, skrajutes, katalogus, brošiūras ir kt.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Planuojate tiesioginės reklamos paštu kampaniją? Nedvejodami skambinkite mums, susisiekite internetu arba užsukite į artimiausią MBE centrą.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?