Registruotų laiškų siuntimo paslaugos Lietuvoje

MBE – registruotas paštas

Saugiai siųskite registruotus laiškus Lietuvoje

Registruoto pašto paslauga tinkamiausia, kai reikia saugiai nusiųsti svarbius dokumentus. MBE užtikrina saugų ir patikimą siuntimą registruotu paštu Lietuvoje. Bendradarbiaujame su visomis populiariausiomis vietinėmis ir užsienio kurjerių tarnybomis, tad galite būti tikri, kad visada gausite tinkamą paslaugą už palankiausią kainą atsižvelgiant į jūsų poreikius:

galite naudotis keliais kurjeriais, skubiųjų siuntų paslauga, ekonomišku siuntimu – viską suorganizuosime. Jums tereikia nurodyti, ką ir kokiu adresu norite siųsti. O mes pasirūpinsime, kad siunta pasiektų adresatą.

Paveskite mums dizaino kūrimo, spausdinimo, pakavimo, sudėjimo į vokus ir adresavimo užduotis. Pasinaudokite MBE kompetencija daugelyje susijusių sričių. Pas mus dirba patyrę dizaino specialistai, kurie gali parengti ar užbaigti jūsų projektą. Pasikliaukite jais. O logistikos profesionalai saugiai supakuos nestandartinio dydžio laiškus, svarbius dokumentus ir siuntas. Kad ir kokios paslaugos jums prireiktų siunčiant siuntas saugiausiu būdu – kreipkitės į mus.

Sekite savo siuntas ir gaukite patvirtinimą apie gavimą. Jums tikriausiai svarbu žinoti, ar jūsų siunta pasiekė adresatą. Nuogąstauti nebeteks – mes suteikiame galimybę patogiai stebėti siuntų gabenimą.

Tiksliai pagal jūsų biudžetą. MBE užtikrina lanksčias siuntimo registruotu paštu galimybes, iš kurių išsirinksite būtent tą, kuri geriausiai atitinka jūsų biudžetą.

Pasinaudokite specialistų patirtimi organizuojant visą procesą. Galėsite lengvai tvarkyti savo duomenų bazę, paruošti reikiamus dokumentus ir dar daugiau. Visą procesą suvaldysime už jus.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Nedvejodami kreipkitės į mus, nesvarbu, ar norite, kad tiesiog padėtume rasti tinkamiausią kurjerių tarnybą registruotam laiškui nusiųsti ar planuojate sudėtingesnę logistinę operaciją. Su mumis susisiekti galite internetu, telefonu ar užsukę į vietinį MBE centrą.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?