Kitos Lietuvoje teikiamos paslaugos – MBE

Pakavimas, su pinigais susijusios ir svetainių kūrimo paslaugos

Gaukite pagalbos, kurios jums reikia dėl kitų MBE paslaugų, teikiamų Lietuvoje

MBE siūlo ne tik grafinio dizaino, spausdinimo ir logistikos paslaugas. Čia nurodoma tik keletas iš mūsų paslaugų, kurias teikiame Lietuvoje:

Pakavimo medžiagos. Lengvai įsigykite tvirtą ir patvarią pakuotę, norėdami išsiųsti bet kokios rūšies gaminį bet kurioje pasaulio vietoje. Saugiai siųsdama tiek daug gaminių visame pasaulyje daugybę metų, MBE tiksliai žino, kokios rūšies aukštos kokybės pakavimo medžiagos reikės, kad būtų apsaugotas jūsų gaminys. Čia rasite viską: nuo specialių pakuočių, skirtų vyno buteliams ir muzikos instrumentams supakuoti, iki gerų senoviškų kartoninių dėžių.

Biuro reikmenys. Nuo bet kokios rūšies įrankių, kurių reikia jūsų valytojams atlikti savo darbą, iki raštinės reikmenų ir netgi biuro baldų – taip lengva, kad jūsų verslas būtų aprūpintas viskuo, ko reikia bet kuriai užimtai įmonei.

MBE žiniatinklio paslauga. Svetainių kūrimas. Interneto svetainė gali būti jūsų internetinės parduotuvės fasadas – jei ji sukurta tinkamai, ji gali padidinti jūsų verslo žinomumą, generuoti našumą, pardavimus ir daug daugiau. Naudodamiesi MBE svetainių kūrimo paslauga galėsite lengvai susikurti savo svetainę

Elektroninės prekybos paslaugos. Padedami MBE specialistų, paverskite savo svetainę tobulu elektroninės parduotuvės fasadu. Tokiu pačiu principu dirbame su įmonėmis visame pasaulyje.

Spausdintuvų kasetės ir dažai. Ekologiškos spausdintuvų kasetės ir dažai už prieinamą kainą – viską galima rasti gerokai lengviau. MBE teikia produktus, tinkančius įvairių tipų ir gamintojų spausdintuvams.

Pinigų pervedimas. Saugiai perveskite pinigus iš artimiausio MBE centro į beveik bet kurią pasaulio vietą (daugiau nei 400 000 vietų 200 šalyse), pasinaudodami MBE partnerystės su „Western Union“ tinklu.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Jei turite klausimų apie kitas mūsų paslaugas, susisiekite su mumis dabar. Mus galite rasti internete, paskambinti telefonu arba ateiti į vietinį MBE verslo centrą.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?