Biuro reikmenys Lietuvoje

MBE – Biuro reikmenys, popierius ir kitos prekės

Įsigykite visus reikalingus biuro reikmenis Lietuvoje vienoje patikimoje vietoje

Raštinės reikmenys. Popierius. Rašymo priemonės. Valymo medžiagos. Netgi biuro baldai. Kad ir kokie būtų jūsų reikalavimai biuro reikmenims Lietuvoje, MBE juos patenkins.

Pasirinkite vienkartinį arba reguliarų prekių pristatymą, kai jums labiausiai jų reikia. Gaukite tai, ko jums šiuo metu reikia, arba reguliariai atnaujinkite visą savo inventorių. Siūlome galimybę pristatyti biuro reikmenis tiek vieną kartą, tiek reguliariai. Mūsų sukaupta logistikos patirtis leidžia jums gauti savo prekes tada, kada jums jų reikia.

Gaukite visą reikiamą popierių. Kadangi esame spausdinimo ekspertai, galime pasiūlyti bet kokios rūšies popieriaus. Turime labai įvairaus skirtingų spalvų ir svorio popieriaus, taip pat aplankų, bloknotų, visų dydžių vokų ir dar daug daugiau.

Apsirūpinkite raštinės reikmenų ir būtiniausių biuro dalykų atsargomis. Nuo „Post-it®“ lipnių lapelių iki pieštukų, nuo segtuvų iki žirklių – jums bus paprasta apsirūpinti būtent tuo, ko jums ir jūsų sunkiai dirbančiai komandai reikia.

Įsitikinkite, kad jūsų spinta, kurioje laikomos valymo priemonės, yra paruošta. Nuo tualetinio popieriaus iki plaušinių šluotų antgalių ir valymo sprendimų – biuro reikmenys, kuriuos mes siūlome, nesibaigia ties darbalaukiu.

Užsisakykite naujus biuro baldus. Tinka pritaikyti prie bet kokio jūsų biuro dekoro – nuo madingo modernaus iki funkcionalaus ir už prieinamą kainą – galime pasiūlyti jums tinkamus biuro baldus pagal jūsų poreikius. Taip pat tiekiame skaičiavimo produktus, reklaminius produktus ir kt.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Paskambinkite mums ir aptarkite su mūsų ekspertu, kokio inventoriaus jums reikia. Su mumis galite susisiekti internetu ar telefonu arba galite rasti mus vietiniame MBE verslo centre.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?