„MBE Print“ – spausdintuvų kasetės ir dažai

MBE -Spausdintuvo rašalo pirkimas

Pirkite aukščiausios kokybės rašalo kasetes ir dažus Lietuvoje „MBE Print“

„Mail Boxes Etc.“ yra pasaulinio lygio spausdinimo specialistas. „MBE Print“ galite pasinaudoti namuose arba savo darbo vietoje.

Pasinaudokite šiuo plačiu aukštos kokybės perdirbtų rašalo kasečių ir dažų asortimentu. Jie tinka beveik visų markių ar modelių spausdintuvams. Įskaitant tą, kurį turite savo biure…

Sutaupykite pinigų spausdintuvo rašalui. Spausdintuvų kasetės ir dažai atrodo tampa vis brangesni. Su „MBE Print“ sutaupysite pinigų pirkdami perdirbtus produktus ir neprarasdami aukštos kokybės spausdinimo, kurį nuo šiol siesite su MBE.

Saugokite aplinką. Nuolat gaminant naujas spausdintuvo kasetes be reikalo sunaudojamas didžiulis kiekis žaliavų, kurias būtų galima geriau panaudoti kitur arba jų būtų galima išvis atsisakyti. „MBE Print“ sudaro tik perdirbtos kasetės, taigi, jūs taip pat atliksite gerą darbą planetai.

Išlaikykite aukščiausios kokybės spausdinimą. Kiekvienas „MBE Print“ asortimente esantis elementas perėjo daugybę kokybės užtikrinimo procedūrų, kad būtų garantuota, jog gausite tokio pat lygio charakteristikas, spalvų kokybę ir patvarumą, kuriuos gaunate naudodami visiškai naują kasetę.

Įsigykite kasetes ir dažus beveik bet kuriam rinkoje esančiam spausdintuvui. Nuo suderinamų rašalinių kasečių iki kelių pakuočių, dažų, skirtų lazeriniams spausdintuvams, ir netgi faksogramų juostelių – MBE rasite tai, ko jums reikia.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Paskambinkite mums dabar arba aplankykite mus internete, norėdami sužinoti daugiau apie „MBE Print“. Taip pat galite gauti daugiau informacijos ir įsigyti tinkamo rašalo savo spausdintuvui vietiniame MBE verslo centre.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?