Pakavimo ir siuntimo paslauga Lietuvoje

MBE – siuntų ekspertai

MBE pakavimas ir siuntimas – pakavimo ir siuntimo paslauga Lietuvoje

Naudojantis MBE pakavimo ir siuntimo paslauga Lietuvoje neprireiks pajudinti nė piršto. Tiesiog pristatykite savo prekes į vietinį MBE centrą ir nurodykite, kur jas nugabenti. Mes jas supakuosime ir išsiųsime į paskirties vietą. Greitai. Patikimai. Saugiai.

Paprasčiau nebūna. Be to, suteikiame jums galimybę pasinaudoti visa MBE pakavimo patirtimi ir ryšiais su kurjerių tarnybomis.

Siųskite dideles ir sunkias siuntas. Nesvarbu, kokio dydžio siuntas norite siųsti, mes jas saugiai pristatysime į vietą. Jūsų siuntas saugiai supakuos mūsų logistikos specialistų komanda.

Siųskite net dūžtančius ir pažeidžiamus daiktus. Ar siunčiate vyno butelius? Meno kūrinius? Antikvarinius dirbinius? Nesvarbu, ką norite saugiai nusiųsti, MBE profesionalaus pakavimo paslaugos teikiamos taikant naujausius metodus ir pakavimo medžiagas.

Siųskite visiems savo adresatams. Daugelio siuntų siuntimas skirtingais adresais yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės naudojasi šia siuntimo paslauga. Viskas, ko jums reikia – pateikti išsamią informaciją. Galime sudėti į vokus, adresuoti ir išsiųsti šimtus ar net tūkstančius jūsų laiškų ar reklaminių pranešimų.

Gaukite didžiausios vertės siuntimo paslaugą. Nesvarbu, ar norite nusiųsti vieną prekę į kitą Lietuvos miestą, ar visą savo gaminių asortimentą išsiuntinėti po visą pasaulį, niekada nepermokėsite. Esame visų pagrindinių nacionalinių ir pasaulinių kurjerių bendrovių partneriai. Visada gausite geriausią sandorį, neatsižvelgiant į tai, kur siųsite siuntą

Susisiekite su mumis jau šiandien. Pasitarkite su specialistu dėl prekių, kurias norite supakuoti ir išsiųsti.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Contact us today. Speak with an expert about the items you want to Pack and Send.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?