Importo, pakavimo ir siuntimo paslaugos Lietuvoje

MBE importas: jūsų prekių importas – tai paprasta

Importuokite bet kokias prekes – iš bet kurios vietos. Naudodamiesi MBE importo paslauga, prekes iš užsienio gamintojų ir tiekėjų galite pirkti taip lengvai, kaip ir iš vietinių bendrovių Lietuvoje.

Ką konkrečiai siūlome?

Gaukite konsultaciją dėl siuntimo, pakavimo ir muitinės procedūrų. Pagalbos ir patarimų galite gauti bet kuriame prekių importavimo į šalį etape. Be to, galime jums padėti teikdami pakavimo, siuntimo, importo ir eksporto paslaugas. Tiesiog pasakykite mums, kokių prekių jums reikia ir kur jas pristatyti.

Įvykdykite visus muitinės reikalavimus nepatirdami papildomų rūpesčių. Vietiniame MBE centre dirba kompetentingų logistikos specialistų. Jie žino, kaip paprastai į Lietuvą atgabenti bet kokias prekes, kad ir iš kur norite jas gauti.

Importuokite bet kokias prekes. Galite gauti bet ką – nuo žaliavų ir komponentų iki ruošinių ir galutinių gaminių. Nesvarbu, ką norite įvežti į Lietuvą, ir neatsižvelgiant į tai, ar siunta bus vienkartinė, ar importuosite reguliariai, pasirūpinsime, kad viskas būtų paprasta.

Paprastai grąžinkite ir siųskite prekes internetu. Ar turite elektroninės prekybos platformą, per kurią internetu parduodate prekes? MBE el. susiejimo papildinys padės lengvai tvarkyti visas siuntas, įskaitant grąžinimą iš užsienio klientų.

Pasikliaukite vietos specialistais. MBE verslo centrai veikia daugiau nei 35 šalyse visame pasaulyje. Nesvarbu, iš kur norite importuoti prekes, greičiausiai turėsime vietinį specialistą, kuris galės pasirūpinti jūsų siuntos pristatymu iš savo regiono. Be to, šis darbuotojas greičiausiai galės paimti prekes iš jūsų tiekėjo, jas supakuoti ir jums išsiųsti.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Jau šiandien pasakykite mums, ką norite importuoti. Pasirūpinsime, kad jums tai būtų paprasta.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?