MBE „SafeValue“ – draudimo apsauga

Apsauga nuo siuntų pažeidimo ir praradimo

MBE „SafeValue“ – užtikriname jūsų ramybę

MBE „SafeValue“ apsaugo jūsų siuntinius. Taip pat – jų siuntimo kainą.

Tai toks pakuočių ir siuntų draudimas, kokį turėtų teikti kiekviena kurjerių tarnyba:

Apsauga nuo pažeidimo ir praradimo gabenimo metu. Nesvarbu, kur siunčiate prekes, galite būti tikri, kad kelionėje jos bus apsaugotos.

Tikros jūsų prekių vertės, taip pat jų siuntimo kainos padengimas. Atgausite faktinę savo prekių vertę. Negana to, draudimo apsauga apima ir pakavimo bei siuntimo išlaidas.

Apsauga galioja nuo tada, kai paimame jūsų prekes, iki galutinio pristatymo. Draudimo apsauga nuo pažeidimo ir praradimo apima visus jūsų prekių kelionės etapus. Jūsų siunta saugi nuo tos sekundės, kai perduodama į pirmojo jums mūsų parinkto kurjerio rankas iki akimirkos, kol gausite pranešimą apie pristatymą.

Siųskite net vertingiausias prekes. Ar siunčiate meno kūrinius ar antikvarinius dirbinius? Muzikos instrumentus? Galbūt brangias tekstilės ar odos prekes? Vertingus vyno butelius ar kitokį kapitalą? Modernius gaminius ar unikalų prototipą?

Nesvarbu, ką siunčiate – MBE „SafeValue“ jums užtikrins visišką ramybę. Kiekvieną kartą.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Susisiekite su jumis jau dabar ir daugiau sužinokite apie teikiamą draudimo apsaugą.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?