Nacionalinio siuntimo paslaugos Lietuvoje

MBE – siuntimas šalies viduje

Nacionalinio siuntimo paslaugos Lietuvoje – geriausia vertė už sumokėtus pinigus

Naudodamiesi MBE nacionalinio siuntimo paslauga Lietuvoje siųskite bet kokią siuntą ar siuntas į bet kurią vietą šalies viduje. Pasirinkite vienkartinį pristatymą, naudodamiesi ekonomiškiausia skubių siuntų gabenimo paslauga. Arba patenkinkite visus savo bendrovės logistikos poreikius, užsisakę reguliaraus ar nereguliaraus siuntimo paslaugas bet kokiu norimu grafiku…

Galite mūsų paprašyti netolimu adresu išsiųsti vieną dokumentą arba išsiuntinėti visus jūsų parduodamus gaminius po įvairias Lietuvos vietas. MBE savo logistikos partneriu renkasi įvairaus dydžio nacionalinės ir tarptautinės bendrovės.


Mūsų klientai žino – kad ir ką jiems prireiktų siųsti, jiems visada bus parinktas tinkamiausias gabenimo paslaugas teikiantis partneris.

Raskite pigiausiai paslaugas teikiantį vežėją. MBE bendradarbiauja su visomis pagrindinėmis vietinėmis ir nacionalinėmis kurjerių bendrovėmis, taip pat Lietuvoje veikiančiais tarptautiniais prekių ženklais. Už jus palyginsime visas kainas, todėl žinosite, kad visada gaunate geriausią sandorį.

Už reguliarias siuntas galite pasirinkti mėnesinį sąskaitų faktūrų teikimą, taip pat kitokių galimybių. Ar jums reikalinga reguliari nacionalinio siuntimo paslauga? Susitarkite dėl grafiko, pasirinkite mėnesinį ataskaitų teikimą ir veiklos suvestines, pageidaujamus pristatymo terminus, namų ar biuro adresų sąrašus – viską, ko jums reikia, kad paslaugos atitiktų jūsų poreikius.

Telefonu arba paštu gaukite pranešimą apie pristatymą. Ar jums reikia žinoti, kokiu metu buvo pristatyta jūsų siunta? Pranešime jums jūsų pasirinktu būdu.

Stebėkite savo siuntas, kol jos keliauja. Atsisiųskite MBE programėlę arba pasirinkite kai kurias iš kitų mūsų sekimo parinkčių ir pasirūpinkite, kad visada žinotumėte, kur yra jūsų siuntos.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Kreipkitės dabar ir su kuriuo nors iš mūsų specialistų aptarkite, kokių siuntimo paslaugų jums reikia.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?