Padėklų siuntimo paslauga Lietuvoje

MBE – galutinio etapo logistika

Ekonomiškiausia padėklų siuntimo paslauga Lietuvoje

Kompetentingai pasirūpinsime galutiniu jūsų logistikos etapu. Lietuvoje MBE teikia specializuotą padėklų siuntimo paslaugą visose srityse veikiančioms bendrovėms. Padėsime jums lengvai pergabenti padėklus su prekėmis, komponentais ir kt. iš vieno sandėlio į kitą, pristatyti į mažmeninės prekybos parduotuves, bet kurią šalies vietą ar net kitą pasaulio šalį.

Visada žinosite, kad jūsų padėklus pergabena specialistai, išmanantys darbo šiuolaikiniuose sandėliuose tvarką ir žinantys, kaip efektyviai išnaudoti erdvę. Jie žino, kaip saugiai ir patikimai pakuoti, sukrauti ir iškrauti.

Pasirenkamos paėmimo vietos ir padėklų pakavimas. Ar jūsų prekės vis dar pas tiekėją arba nesukrautos ant padėklų? Ne bėda. Užsisakę padėklų siuntimo paslaugą, be rūpesčių galite įtraukti prekių paėmimą ir saugų pakrovimą.


Sekite savo siuntas, kol jos keliauja. Atsisiųskite MBE programėlę arba pasirinkite kurią nors kitą mūsų siūlomą sekimo parinktį ir stebėkite savo padėklų kelią.

Būkite tikri, kad vežėjo paslaugas gausite už geriausią kainą. MBE artimai bendradarbiauja su visomis pagrindinėmis nacionalinėmis ir tarptautinėmis kurjerių bendrovėmis. Taip užtikrinama, kad jūsų siunta bus perduota tinkamiausiam vežėjui, bus gabenama tinkamiausiu transportu, o paslaugą gausite už geriausią kainą.

Gaukite pranešimą apie pristatymą. Pasinaudokite mūsų siūlomomis parinktimis būti informuoti apie pristatymą telefonu arba internetu ir automatiškai gaukite pranešimą, kai jūsų padėklai bus pristatyti.

Gaukite siuntų ir operacijų ataskaitas. Daugelis mūsų klientų naudojasi šia padėklų siuntimo paslauga, norėdami pasirūpinti visais savo logistikos galutinio etapo poreikiais. Tai gali apimti kelių siuntų siuntimą į kelias vietas, teikiant tą pačią paslaugą. Savo ataskaitas integruojame į įvairias sistemas, beveik galite būti tikri, kad jūsų naudojama sistema yra kuri nors iš jų.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Susisiekite su mumis dar šiandien arba užsukite į vietinį MBE centrą. Pasakykite, ko jums reikia, ir aptarsime, kaip galime pasiūlyti jums tinkamą logistikos sprendimą.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?