Pakavimo paslaugos Lietuvoje

MBE – profesionalaus pakavimo paslaugos

Pakavimo paslaugos Lietuvoje, supaprastinančios siuntimo procesą

Siųskite bet kokią siuntą į bet kurią pasaulio vietą – visiškai saugiai. Bendrovės iš Lietuvos ir viso pasaulio MBE profesionalaus pakavimo paslaugą yra įtraukusios į standartinį savo logistikos procesą.

Naudodamiesi šia paslauga savo klientams galite saugiai siųsti greitai gendančias prekes, vertingus antikvarinius dirbinius, keramiką, stiklą, muzikos instrumentus ar kitokius savo gaminius. Galite būti tikri, kad jūsų prekės bus saugiai ir profesionaliai paruoštos gabenti, kad ir kokį kelią joms tektų įveikti iki tikslo.

Jūsų siuntai parinksime specialią pakavimo medžiagą. Vietiniame MBE centre dirbantys pakavimo paslaugų specialistai turi nemažai patirties, kaip siųsti įvairiausias prekes iš vieno pasaulio krašto į kitą, todėl žinos, kaip tinkamai apsaugoti jūsų siuntą. Turime specialių polistireno pakuočių vyno buteliams, medinių rėmų paveikslams ir antikvariniams dirbiniams, specialiai muzikos instrumentams, sporto įrangai skirtų pakuočių ir kt.

Galėsite būti tikri, kad bus mažiau dūžių. Profesionalios klasės pakavimo medžiagos ir ekspertų patirtis užtikrins visas įmanomas galimybes, kad jūsų prekės būtų pristatytos nepažeistos ir be defektų, nesvarbu, kokiu transportu joms teks keliauti.

Pasirinkite laiko ir kainos aspektais efektyviausią pakavimo sprendimą Vykdydami savo veiklą, užduočiai atlikti natūraliai paskiriate tinkamą specialistą. Išvenkite didelių pridėtinių išlaidų ir negaiškite laiško pakuodami – patikėkite pakavimo procedūrą mūsų specialistams.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Susisiekite su mumis dabar ir papasakokite, kokios pakavimo paslaugos jums reikia. Su mumis galite susisiekti telefonu ar internetu, arba užsukite tiesiai į vietinį MBE centrą.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?