Vyno siuntimas Lietuvoje

MBE – vyno importas ir eksportas

Vyno siuntimas Lietuvoje ir už jos ribų dar niekada nebuvo paprastesnis

Saugiai nusiųskite vieną vyno butelį dovanų arba lygiai taip pat paprastai siųskite komercinės apimties butelių partijas. MBE vyno siuntimo paslauga Lietuvoje – tai paprastas ir patikimas būdas Lietuvos bendrovėms ir gyventojams siųsti vyną į bet kurią šalies vietą ar net į kitą pasaulio kraštą.

Žinosite, kad jūsų vynas bus pristatytas saugiai. Todėl, kad jį pakavo specialistai. Todėl, kad buvo naudojamos specialios apsauginės vyno pakavimo medžiagos. Taip pat todėl, kad jį gabeno tinkamiausias vežėjas.

Specialios vyno pakavimo medžiagos apsaugos jūsų investicijas. Teikdami vyno siuntimo paslaugą naudojame polistireno pakuotes ir medines dėžes – šis derinys apsaugos gabenamus jūsų butelius. MBE logistikos specialistai turi patirties, kaip siųsti stiklinius butelius į visas pasaulio šalis. Mes žinome, kaip pasirūpinti, kad jie būtų pristatyti sveiki.

Eksportuoti vyną į JAV vartoti asmeniškai dar niekada nebuvo taip paprasta. Į kai kurias JAV vietas vyną galima importuoti tik vartoti asmeniškai. Padėsime jums laikytis Maisto ir vaistų administracijos taisyklių, įvykdyti muitinės ir mokesčių reikalavimus ir t. t. Pasirūpinsime viskuo, kad siųsti ir gauti vyną būtų paprasta ir be rūpesčių.

Parinksime tinkamiausią gabenimo partnerį. Kur ir kada norite nugabenti vyną? Kokią sumą galite skirti šiai siuntai? Iš pagrindinių nacionalinių ir tarptautinių vežėjų, su kuriais bendradarbiaujame, asmeniškai parinksime tinkamą kurjerių bendrovę. Taigi visada patenkinsime jūsų pageidavimus dėl kainos, pristatymo laiko ir vietos.

Rūpesčius dėl muitinės reikalavimų ir mokesčių palikite mums. Padėsime jums sutvarkyti visus dokumentus, kurių įvairiuose regionuose ir jurisdikcijose reikia importui ir eksportui.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Dar šiandien susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu arba užsukite į vietinį MBE centrą. Atsakysime į jūsų klausimus ir iškart padėsime užsisakyti vyno siuntimo paslaugą.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?