Siuntimas į visas pasaulio šalis iš Lietuvos

Tarptautinių kurjerių paslaugos

Siuntimas iš Lietuvos į visas pasaulio šalis – bet kurią planetos vietą

Užsisakykite reikiamą vienkartinę tarptautinių kurjerių paslaugą arba susitarkite dėl reguliaraus logistikos sprendimo, kuris atitiktų visus jūsų verslo poreikius. MBE supaprastina siuntimą į visas pasaulio šalis – iš Lietuvos galite siųsti siuntas faktiškai į bet kurią pasaulio šalį.

Galite mūsų paprašyti per visą žemyną nugabenti vieną dokumentą arba kokį nors objektą. Arba galite užsisakyti reguliarų visų savo gaminių katalogo siuntimą po visą pasaulį.

Tiesiog pasakykite, kur ir kada turi atsidurti jūsų siunta, o mes ją ten nugabensime.

Siuntimas į visas pasaulio šalis be rūpesčių. Tarptautinis siuntų gabenimas gali būti sudėtingas. Tik ne su MBE. Bendradarbiaujame su visais didžiausiais kurjerių paslaugų teikėjais pasaulyje. Visada parinksime jums ekonomiškiausią paslaugą.

Pasirinkite mus kaip savo logistikos partnerį – sąskaitų faktūrų išrašymo, siuntų sekimo ir ataskaitų teikimo. Būdami šimtų bendrovių iš visų pramonės sričių pasauliniai logistikos partneriai, teikiame reguliarias veiklos ataskaitas, išsamias sąskaitas faktūras, reguliariai ar nereguliariai siunčiame daugybę siuntų – taigi darome viską, ko tikėtumėtės iš savo logistikos partnerio.

Importas ir eksportas – paprastai Įvairiose šalyse galioja skirtingos eksporto ir importo taisyklės. Padėsime jums laikytis visų privalomų taisyklių, nesvarbu, kur pageidausite siųsti siuntas.

Įvairūs būdai, daugybė vežėjų – visada geriausia vertė už sumokėtą kainą Jei reikės, pasirūpinsime, kad tarptautinio gabenimo paslaugas jums suteiktų keli skirtingi vežėjai. Laivai, lėktuvai ir kelių transportas – jūsų prekės tikslą pasieks tinkamiausiu būdu. Kiekvienai siuntai rasime tobulą sprendimą.

Pasirinkite bet kurią siuntimo vietą visame pasaulyje. Reguliariai siunčiame siuntas į:

  • Australazijos šalis
  • Afriką
  • Aziją
  • Centrinę Ameriką
  • Europą
  • Okeaniją
  • Šiaurės Ameriką
  • Pietų Ameriką

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Tiesiog paskambinkite mums ir pasakykite, kokios tarptautinių kurjerių paslaugos jums reikia Lietuvoje.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?