Spausdinimo paslaugos Lietuvoje

MBE – spaudinių parduotuvė

MBE spausdinimo paslaugos Lietuvoje – bet kokie projektai, spaudinių tiražai ir darbų atlikimo terminai

Atsispausdinkite vieną didelio formato reklamjuostę. Nedideliu tiražu užsisakykite aukščiausios kokybės nuotraukų ar nuotraukų albumų. Naujai rinkodaros komunikacinės medžiagos partijai pasiruoškite vidutinio ir didelio tiražo spaudinių už priimtiną kainą.

MBE jums padės visada, kai tik prireiks patikimų ir ekonomiškų spausdinimo paslaugų Lietuvoje.

Vietinis MBE centras idealiai patenkins jūsų spausdinimo poreikius. Centre dirbantys spausdinimo technologijų specialistai jums padės:

  • apskaičiuoti tinkamą jūsų projekto dydį ir apimtį, atlikti reikiamus pakeitimus;
  • pateikti spaudinių pavyzdžius;
  • pakoreguoti spalvas, kad jos atitiktų jūsų prekės ženklą ar pasirinktą spausdinimo būdą;
  • atlikti bet kokį reikiamą galutinį redagavimą.

Turime įvairiausių tipų spausdintuvų ir kitos įrangos, kurios prireiktų bet kokiam projektui. Galime pasiūlyti toliau aptartas paslaugas.

Skaitmeninė spauda. Skaitmeninį spausdinimą rinkitės, kai reikia geros kainos, lankstumo kokybės ir kiekybės atžvilgiu.
Tinkamiausia: plakatams, skrajutėms, restorano meniu, kainoraščiams ir vizitinėms kortelėms.

Ofsetinė spauda. Didelės apimties, sudėtingiems ar aukštos kokybės projektams geriausia rinktis ofsetinio spausdinimo metodus.
Tinkamiausia: laiškams ir vokams, aplankams, katalogams, brošiūroms ir žurnalams.

Nuotraukų spausdinimas. MBE spausdinimo paslaugomis naudojasi profesionalūs fotografai, bendrovės ir atskiri asmenys, norintys atsispausdinti aukštos kokybės nuotraukas.
Tinkamiausia: nuotraukoms, unikaliems nuotraukų albumams su pasirinktu fonu ir įdėklais, spausdinti ant marškinėlių, nuotraukoms ant puodelių ir pagalvėlių spausdinti.

Individualus spausdinimas. Siūlome vienspalvius ir spalvotus, metalizuotus spaudinius, su tekstūra ar folijos apdaila. Galite rinktis lygų, matinį ar blizgų paviršių. Rinkitės skirtingą svorį ir įvairias medžiagas, atsižvelgdami į siekiamą rezultatą. Taip pat galite užsisakyti įvairių papildomų parinkčių – susegimą, sudėjimą į dėžutes, perforaciją ar aplanko formatą. Naudodamiesi mūsų pasirinktinio spausdinimo parinktimis galėsite gauti tiksliai tai, ko ieškote.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Tiesiog susisiekite su mumis. Pasakykite mums, kokios spausdinimo paslaugos jums reikia, ir mes pasakysime, kaip galime jums padėti.

Gaukite kainos pasiūlymą

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?