Skaitmeninis spausdinimas Lietuvoje

Spausdiname vizitines korteles, skrajutes, lankstinukus

Skaitmeninis spausdinimas Lietuvoje – vizitinių kortelių, lankstinukų, skrajučių ir kt. spausdinimas

Ieškote aukštos spausdinimo kokybės? Reikia atspausdinti nedidelius kiekius? Norite įgyvendinti savo sumanymą už prieinamą kainą? Jei taip, tuomet skaitmeninio spausdinimo paslaugos – kaip tik jums. Lietuvoje MBE centrus visuomet rasite netoliese.

Čia turime visą reikiamą įrangą ir kvalifikuotus darbuotojus, kad bet kokio tipo dokumentą atspausdintume už prieinamą kainą.

Optimalus kokybės ir kainos santykis bet kokio kiekio užsakymams. Skaitmeninis spausdinimas – puikus sprendimas daugeliui projektų įgyvendinti, nes siūlome aukštą kokybę už prieinamą kainą ir spausdiname įvairaus dydžio tiražais.

Puikus sprendimas vizitinėms kortelėms spausdinti. Kukliosios vizitinės kortelės išlieka viena efektyviausių verslo komunikacijos formų. Skaitmeninę spaudą naudoja profesionalai iš viso pasaulio kurdami stilingas vizitines korteles dideliais ir mažesniais tiražais.

Tinka įvairiausiems spausdinimo projektams įgyvendinti. Nuo skrajučių, plakatų ir atvirukų iki kainoraščių ir instrukcijų vadovų – skaitmeninis spausdinimas suteikia pačias lanksčiausias galimybes. Šis sprendimas tinka praktiškai bet kokiems spausdinimo projektams įgyvendinti.

Specialistai padės rasti tinkamiausią sprendimą jūsų sumanymui. Prireikus galite paskutinę minutę atlikti būtinus pakeitimus, kad jūsų projektas būtų įgyvendintas nepriekaištingai. Galite koreguoti dydį, išsibandyti įvairias spalvas bei formas, gauti pavyzdžių ir atlikti paskutinius pataisymus. MBE centre dirbantys specialistai padės jums padaryti tai ir dar daugiau.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Nedvejodami kreipkitės ir išsakykite savo poreikius. Tiesiog užsukę į artimiausią MBE centrą rasite visus reikalingus atsakymus. Žinoma, galite susisiekti su mumis ir telefonu arba internetu.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?