Ofsetinis spausdinimas Lietuvoje

MBE – aukščiausios kokybės brošiūros, lankstinukai

Ofsetinis spausdinimas Lietuvoje – kai reikia aukščiausios kokybės

Reikia atspausdinti didelius kiekius? Ieškote aukščiausios kokybės? Tuomet geriausias sprendimas jums – ofsetinis spausdinimas. Lietuvos MBE centruose turime visą reikiamą įrangą. Be to, į pagalbą visuomet atskubės kvalifikuotas specialistas. Tai labai svarbu, nes:

dėl didelių kiekių ir aukštų kokybės reikalavimų ofsetinio spausdinimo projektus reikia įgyvendinti itin atidžiai.

Tinka įvairiausiems spausdinimo projektams. Naudodami šį metodą spausdiname lankstinukus, brošiūras, katalogus, aplankus, žurnalus, vokus, firminius blankus ir daugelį kitų spaudinių. Jei nesate tikri, ar šis metodas tikrai tinka jūsų projektui, tiesiog klauskite mūsų.

Siūlome išskirtinai platų popieriaus, jo apdailos ir kitų apipavidalinimo būdų pasirinkimą. Norėdami nepriekaištingai įgyvendinti savo sumanymą turite gerai apsvarstyti biudžetą ir optimaliai pasirinkti popieriaus tipą, apdailą, medžiagas, jų apdirbimo būdą ir t. t. Laimei, vietinis MBE centras gali pasiūlyti praktiškai visus apipavidalinimo sprendimus, kurių jums gali prireikti.

Pasikonsultuokite su specialistu prieš užbaigdami projektą. Menkiausia klaida ofsetinėje spaudoje gali atsieiti labai brangiai. Todėl itin svarbu iki smulkmenų aptarti projektą su specialistu prieš priimant galutinį sprendimą. MBE suteikia galimybę tai padaryti.

Reikalaukite aukščiausios kokybės. Jei teikiate pirmenybę spausdinimo kokybei ir tikslumui, nedvejodami rinkitės šį metodą savo projektui realizuoti.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible


Nedvejodami kreipkitės į mus telefonu ar internetu – o galbūt visai netoli jūsų yra įsikūręs vietinis MBE centras? Tuomet užsukite jums patogiu metu ir daugiau sužinokite apie sprendimus, siūlomus spausdinimo projektams tobulai įgyvendinti.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?