Rinkodaros ir komunikacinės medžiagos spausdinimas

MBE – individualaus spausdinimo paslaugos

MBE – rinkodaros ir komunikacinės medžiagos spausdinimo specialistai

Sakoma, kad dydis svarbu. Visgi, pasirinkus MBE, iš tiesų nėra skirtumo, kokio dydžio spaudinį norite atsispausdinti…

Galite iš mūsų užsisakyti bet kokio dydžio ar apimties komunikacinės medžiagos spausdinimo darbų. Standartinių mažyčių vizitinių kortelių. Didesnių lipdukų, skrajučių ir plakatų. Taip pat – įspūdingo dydžio reklamjuosčių, kurias galėsite iškabinti priešais savo vitriną ar per kitą prekių parodą.

Pasinaudokite naujausiomis spausdinimo technologijomis. Kuris būdas labiausiai tiktų atspausdinti jūsų projektui? Koks yra skaitmeninės spaudos tikslumas ir kainos? Kokios kokybės ir tikslumo galima tikėtis iš ofsetinės spaudos? Ar norite atsispausdinti nuotraukas ir tik geriausios kokybės? Viską sužinote vietiniame MBE centre.

Tenkiname unikalius ir neįprastus pageidavimus. Nors kasdien visame pasaulyje šimtų ir tūkstančių vienetų tiražu spausdiname standartinius aukštos kokybės spaudinius, visada mielai pasistengsime patenkinti jūsų individualius pageidavimus. Ar turite gamybai parengtą sudėtingą projektą?

Pasikalbėkite su komunikacinės medžiagos spausdinimo specialistais. Vietiniame MBE centre dirba nemažai spausdinimo specialistų. Jei turite klausimų, jums tereikia pas juos užsukti. Taip pat galite su mumis susisiekti internetu arba telefonu.

Jei jį įmanoma atspausdinti, mes tai padarysime.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Susisiekite su mumis dabar arba užsukite į vietinį centrą, kad pasiteirautumėte bet kokios informacijos ir galutinai susitartumėte dėl spausdinimo paslaugų užsakymo.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?