Specialūs spausdinimo užsakymai Lietuvoje

MBE – užsakomieji spaudiniai

Specialūs spausdinimo užsakymai Lietuvoje – įvairūs svoriai, paviršiai, apdirbimo būdai

Jūsų projektas neatitinka „standartinių“ kategorijų? MBE Lietuvoje priima specialius spausdinimo užsakymus. Kas yra specialūs spausdinimo užsakymai?

Kalbant glaustai, tai visi darbai, kuriuos reikia atlikti įgyvendinant nestandartinius spausdinimo projektus arba tobulinant spausdinamą tiražą. Suteiksime išsamių žinių apie medžiagas, dydžius, formas ir apdailos būdus.

Taikome technikas, kuriomis sėkmingai naudojasi daugybė įmonių ir profesionalų visame pasaulyje.

Aptarkite su specialistu apdailos variantus ir formatavimą. Vietiniame MBE centre dirba kvalifikuoti spausdinimo specialistai. Jums tereikia susisiekti su jais ir pasikonsultuoti dėl norimos spaudinių išvaizdos, stiliaus ir apdailos.

Jūsų paslaugoms – platus pasirinkimas

Spaudinio svoris: dirbame su įvairaus svorio spaudiniais nuo 40 g to 400 g.
Apdailos variantai: galite rinktis iš daugybės galimų paviršių: metalizuoto, perforuoto, plastikinio, spalvoto, lygaus, tekstūrinio ir folinio.
Apdirbimo būdai: galite rinktis iš įvairiais būdais apdirbto popieriaus: matinio, blizgaus, lygaus, laminuoto ar permatomo UV spinduliams.
Spaudinių tvarkymo būdai: galimi spaudinių tvarkymo būdai apima popieriaus lenkimo, bigavimo, perforavimo, susegimo kniedėmis, pakavimo į dėžes, puslapių išdėstymo tam tikra tvarka ir siuntimo paštu metodus.

Kodėl verta mus rinktis?

ESAME ŠALIA JŪSŲ

Taip, esame įsikūrę jūsų šalyje, todėl kiekvieną užsakymą įvykdome itin greitai.

ŽAIBO GREIČIU

Savo centruose teikiame visą paslaugų paketą –nuo spausdinimo iki siuntų pristatymo, todėl užsakymus įvykdome žaibiškai.

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Didžiuojamės savo reputacija ir kvalifikuotais darbuotojais. Nė vienas produktas nepalieka mūsų centro nepraėjęs griežtos kokybės patikros.

PATIRTIS

MBE savo veiklą pradėjo 9-ajame dešimtmetyje. Esame gerai žinomas tarptautinis prekių ženklas, kuriuo galite visiškai pasikliauti.

#PeoplePossible

Nedvejodami kreipkitės į vietinį MBE centrą. Tai galite padaryti telefonu ar internetu. Jums tikrai pravers nemokama konsultacija, kuri padės sėkmingai užbaigti vykdomą projektą.

Kreipkitės į mus el. paštu

Ieškote konkretaus MBE produkto ar paslaugos?